Nr katalogowy: 293

Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski

Nr katalogowy: 293

Sprzedaż precjozów

olej, deska, 54 x 44,5 cm; sygn. p. d. Geor Re…(słabo czytelne) k. XIX w.