Nr katalogowy: 290

Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski,

Nr katalogowy: 290

Para obrazów ze scenami bukolicznymi

olej, deska, 32 x 40,5 cm; na jednym oznaczenie (nr inw.) p. d.: K /77/ koniec XVIII w.