Erik J. DAHLBERG, Samuel von PUFENDORF
Nr katalogowy4
Plan umocnień miasta i zamku Malbork
Z dzieła "De rebus a Carolo Gustavo…";
Norymberga, 1697.
Norymberga, 1697.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
6
Drzewo genealogiczne Książąt Pomorskich - Gryfitów
miedzioryt, odcisk płyty 40,5 z 25,2 cm; passe-partout.
Wyd. przed 1625
Wyd. przed 1625
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Samuel CYGLER (1898-1943)
Nr katalogowy8
Kobieta w izbie, ok. 1930
drzeworyt, bibuła, 24 x 17,7 cm (wymiar odbitki),
sygn. p. d.: s_cygler, (ołówkiem poniżej kompozycji)
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Nr katalogowy12
Fryderyk Chopin
autolitografia, bibułka; 26,5 x 22 (wymiar odbitki)
27 x 23 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy16
Fontanna w Dreźnie, ok. 1903
ołówek, papier;
16 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy101
Pejzaż, 1963
gwasz, tektura;
24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Nr katalogowy103
Portret młodej kobiety
pastel, papier jasnobrązowy;
60 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. z lewej: T.Axentowicz
sygn. z lewej: T.Axentowicz
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Nr katalogowy106
Powrót z miasta
akwarela, papier; 14,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Maurice BLOND (1899-1974)
Nr katalogowy108
Martwa natura
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: M. Blond.
papier, 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: M. Blond.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Józef UJHELYI (1895-?)
Nr katalogowy112
Wiejska dziewczyna
pastel, papier szary;
63,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Ujhelyi
sygn. l. d.: J. Ujhelyi
Cena wywoławcza.
2 300 zł