Nr katalogowy: 107

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 107

Bajdy przy saniach

akwarela, papier; 14,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz