Zdzisław MAJROWSKI-MEYRO (ur. 1952)
Nr katalogowy437
Canzona, 2012
olej, płótno;
50,5 x 70 cm;
50,5 x 70 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Nr katalogowy439
Brzeg, 2007
olej, płótno;
64 x 48,5 cm;
64 x 48,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Nr katalogowy441
Kompozycja, 1999
olej, płótno;
38 x 28 cm;
38 x 28 cm;
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Zofia WOLSKA (ur. 1934)
Nr katalogowy501
Akt, 2005
brąz patynowany, podstawa z czarnego kamienia,
wys. 10 cm, wraz z postumentem wys.14 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Max Milo (ur.1938) - według
Nr katalogowy503
Akt kobiecy
brąz, podstawa z czarnego kamienia,
wys. 47 cm
wys. 47 cm
Cena wywoławcza.
1 800 zł
603
Karafka z korkiem
szkło przeźroczyste, fasetowane, rżnięte,
rubinowa lazura miedziowa;
Czechy, 1857.
rubinowa lazura miedziowa;
Czechy, 1857.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
607
Wazonik ze szlakiem barwnej łuski
Zakopane, 2 ćw. XX w.,
Stanisław Gąsienica-Sobczak "Johym"(1884-1942).
Cena wywoławcza.
800 zł
609
Patera z dekoracją wzorem Fides
Niemcy, wytwórnia Villeroy und Boch, Mettlach,
2 poł. XX w.
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
611
Waza dekoracyjna z motywem jesiennych liści
Anglia, Burslem, Staffordshire,
wytwórnia Doulton and Co.(Ltd.), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
703
Cukiernica
Warszawa, Fabryka Wyrobów Metalowych
Posrebrzanych i Pozłacanych
Roman Plewkiewicz i Co (1886-1935), XIX/XX w.
Posrebrzanych i Pozłacanych
Cena wywoławcza.
800 zł
706
Łyżeczka do herbaty liściastej
srebro próby 84 sygnowane; waga 9 g.
Rosja, Kostroma, monogram złotnika MN (cyrylicą),
1908-26
1908-26
Cena wywoławcza.
800 zł
717
Paterka
Frankfurt n/Menem, firma Lazarus Posen
W-we, 1 ćw. XX w.
W-we, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
802
Brosza - szpila
masa łączna wyrobu 3,850 g,
Europa, I ćw. XX w.
Europa, I ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
5 200 zł