Nr katalogowy: 111

Natan KORZEŃ (1895-1941)

Nr katalogowy: 111

Pejzaż z domem [w Kazimierzu Dolnym?]

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 41,5 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: N. Korzeń (piórkiem)