Nr katalogowy: 124

Marcin SAMLICKI (1876-1932)

Nr katalogowy: 124

Pejzaż z Lipnicy Murowanej, 1931

olej, płótno; 65,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Samlicki 1931