Nr katalogowy: 102

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 102

Pejzaż śródziemnomorski

akwarela, papier; 10 x 16 cm (owal, w świetle oprawy);
sygn. u dołu: B. RYCHTER JANOWSKA (piórkiem).