Nr katalogowy: 120

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 120

Nimfa na skałach morskich

olej, sklejka; 48 x 64 cm;
sygn. l. d.: F. M. Wygrzywalski