Jan TARASIN (1926 - 2009)

101
Bez tytułu serigrafia, papier, 39,2 x 29,5 cm; sygn. l. d.: JanTarasin (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

102
Powtórzenie, 1976 serigrafia, papier, 38 x 27 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 76
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Antoni STARCZEWSKI (1924 - 2000)

103
MFIO, 1970 linoryt, papier, 42 x 42 cm; sygn. i dat. u dołu
Cena wywoławcza. 900 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

104
Postać leżąca serigrafia, papier, 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 65/98 (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

105
Wrocław, 2005 ołówek, papier, 28 x 37 cm; sygn. i dat. p. d.: WROCŁAW. E. DWURNIK 05
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

106
Akt, 1997 serigrafia, papier, 100 x 70 cm; sygn.: 17/30 Jerzy Nowosielski 97
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Anna JELONEK-SOCHA (ur. 1932)

107
W pejzażu, 1986 litografia, papier, 21,3, x 29 cm; sygn. p. d.: Anna J. Socha
Cena wywoławcza. 500 zł

Yaroslaw KACHMAR (ur. 1955)

108
Enigma, 2008 sucha igła, papier, śred. 12 cm; opis. l. d.: t. dry point col. A/P 6/20
Cena wywoławcza. 550 zł

Tomasz AWDZIEJCZYK (ur. 1961)

109
Pątnicy, 2008 monotypia akrylowa, papier, 70 x 100 cm; sygn. p. d.: Tomasz Awdziejczyk (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 800 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

110
Na ławce, 1984 litografia barwna, 65 x 49,5 cm; (cały arkusz); sygn. p. d.: "Witold-K 1984" (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

111
Tajemniczy sad litografia barwna, papier, 84 x 67 cm; sygn. p.d.: Olbiński (ołówkiem) num. l.d. AP 3/35
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

112
Bez tytułu ołówek papier, 29 x 20 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JTarasin
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

113
Bez tytułu, 2002 długopis, papier, 13,5 x 19,5 cm; sygn. i dat. p. d.: 2002 JTarasin
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

114
Kompozycja tusz, papier, 26,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: OPALKA
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

115
Portret dziewczyny, 1957 tusz, papier, 44,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. l. d. RENÉ OPAŁKA 57
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

116
Plener - studium, 2008 tusz, papier, 70 x 50 cm; sygn l. d.: plener studium / KBereźnicki. / 2008
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Adam MACEDOŃSKI (ur. 1931)

117
Jazda w ataku w nocy, 1996/2009 pióro, tusz, atrament, papier naklejony na karton, 29,6 x 42 cm;s ygn. p. d.
Cena wywoławcza. 850 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

118
Emballages, 1967 flamaster czarny, papier, 29,7 x 20,9 cm; sygn. p. d.: 1967 / T. Kantor
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

119
Widok z samolotu, 1985 cienkopis, pastel, papier, 27,8 x 21 cm; sygn. p. g.: T. Kantor
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

120
Bez tytułu z serii „Postacie emballages" flamaster, pastel, papier, 28,2 x 19,6 cm
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur.1953)

301
A.R.C.H.E., 2008 olej, płótno, 70 x 100 cm; opisany i datowany na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

302
Świt, 1987 akryl, płótno, 48 x 57 cm; sygn. p. d.: Ćwiertniewicz
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

303
Bez tytułu, 1968 technika własna, płótno, 43 x 43 cm; sygn. i dat. l. d.: J. Naliwajko 1968
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Marek SUŁEK (ur. 1963)

304
W kontekście szarości, 2008 technika własna, płótno, 150 x 99 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Zdzisław RUSZKOWSKI (1909 - 1991)

305
Akt we wnętrzu olej, płótno, 112 x 70,5 cm; sygn. l. d.: RUSZKOWSKI
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Aleksandra ZATORSKA (ur. 1953)

306
Les Sources, 1992 technika mieszana, płótno, 81 x 60 cm; sygn. l. d.: A. Zatorska
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)

307
Townee 2, 2008 akryl, płótno, 80 x 100 cm napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Piotr BYLINA (ur. 1977)

308
Bez tytułu, 2006 olej, płótno, 80 x 80 cm; sygn. na odwrocie: PB/ 2006
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)

309
Poziomy snu 1, 2007 akryl, płótno, 80 x 100 cm; napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

310
Endo gwasz, papier, 27,5 x 20 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

311
Shakespeare gwasz, papier 40,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Beata BIAŁECKA (ur. 1966)

312
Portret 1, 2007 olej, płótno, 22 x 22 cm; sygn. p. d.: B.E. Białecka 07
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stefan GIEROWSKI (ur.1925)

313
Bez tytułu, 1979 akwarela, papier, 71 x 49 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: SGierowski 79
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

314
Notatka o sztuce nr 62, 1998 olej, płótno, 33 x 24 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

315
Słyszę? Mówię? Widzę?, 1991 tryptyk, olej, płótno, 165 x 135 cm (każda część); sygn. i opisane na odwrocie
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

316
Obraz LXVIII, 1983 grafit, akryl, płótno na płycie pilśniowej, 65 x 150 cm; sygnowany, opisany i datowany na odwrocie
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

317
Nr 1, 1976 technika własna, kolaż, papier, 34 x 45 cm; sygn. p. d.: B.KIERZKOWSKI
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

318
Połknięte Światło, 1960 collage, płótno, 129 x 84 cm; sygn. na odwrocie: Aleksander Kobzdej / 1960
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

319
Pejzaż z przyszłości 3, 1989 olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

320
Męćmierz - Wisła, 1999 olej, płótno, 65 x 50 cm; sygn. i dat na odwrocie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

321
Kompozycja olej, płótno, 80 x 59 cm; sygn. p. d.: MBogusz
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

322
Cerkiew olej, płótno, 33,5 x 41,3 cm; sygn. na odwrocie dwukrotnie
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

323
Akt, 1979 olej, płótno, 89 x 68 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1979
Cena wywoławcza. 160 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

324
Rzeka, 1970 olej, płótno, 81 x 116 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński '70 / rzeka
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

325
Komandor, ok. 1960 olej, płyta 74 x 35 cm; sygnowany, opisany, datowany na odwrocie
Cena wywoławcza. 140 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912 - 2007)

326
Na trzepaku olej, tektura, 35 x 25 cm; sygn. p. g.: E. Markowski (długopisem)
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Andrzej DOMŻALSKI (ur. 1945)

327
Akt, 2009 tusz, akryl, węgiel, papier, 70 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.: And. Domżalski 09
Cena wywoławcza. 600 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

328
Postacie, 1978 węgiel, kreda, płótno, 135 x 190 cm; sygn. u dołu po środku
Cena wywoławcza. 35 000 zł