Nr katalogowy: 315

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 315

Słyszę? Mówię? Widzę?, 1991

tryptyk, olej, płótno, 165 x 135 cm (każda część); sygn. i opisane na odwrocie