Nr katalogowy: 323

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Nr katalogowy: 323

Akt, 1979

olej, płótno, 89 x 68 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1979