Nr katalogowy: 324

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

Nr katalogowy: 324

Rzeka, 1970

olej, płótno, 81 x 116 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński '70 / rzeka