Nr katalogowy: 305

Zdzisław RUSZKOWSKI (1909 - 1991)

Nr katalogowy: 305

Akt we wnętrzu

olej, płótno, 112 x 70,5 cm; sygn. l. d.: RUSZKOWSKI