Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004)

329
Pokrajane niebo we mgle, 1985 technika własna, tektura, 35 x 45,5 cm; sygn. l. d.: E. Rosenstein, dat. p. d.: 1985
Cena wywoławcza. 6 800 zł

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

330
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

331
Bez tytułu olej, płótno, 159,5 x 134 cm
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Marian MICHALIK (1947 - 1997)

332
Pejzaż, 1991 pastel, papier, 40,5 x 62 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. l. d.: Michalik '91
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1936)

333
Projekt dekoracji do opery Richarda Straussa "Die Frau Ohne Schatten" ("Kobieta bez cienia"), 1990
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Marian MICHALIK (1947 - 1997)

334
Interrogatory, 1981 olej, płótno, 60 x 71 cm; sygn. i dat. l. d.: MICHALIK 81
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

335
Diabelskie sztuczki olej, płótno, 50 x 37,5 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Katarzyna KOPAŃSKA (ur. 1967)

336
Pejzaż z rzeką i stawem, 1998 olej, płótno, 140 x 150 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

337
Okno olej, płótno, 67 x 81 cm; sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Jacek YERKA (ur. 1952)

338
Stół kuchenny, 2003 akryl, płótno, 73 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: YERKA 03
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Jacek YERKA (ur. 1952)

339
Cztery pory roku, 2004-2005 akryl, płótno, 90 x 90 cm; sygn. w każdym rogu: YERKA
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

340
Maria z Dzieciątkiem, 1992-93 technika własna, płyta wiórowa, 45 x 37 cm; sygn. l. d.: Z. LACHUR
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy ŚWIECIMSKI (ur. 1927)

341
Oczekiwanie olej, płyta, 60 x 76,5 cm; sygn. na odwrocie, tu także opis autorski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

DANIEL DE TRAMECOURT (ur. 1950)

342
Adam i Ewa, 2008 olej, płótno, 49 x 39,5 cm; sygn. l. d.: DANIEL 08
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Ryszard ŁAGODZIEC (ur. 1954)

343
Przestrzeń światła w mieście, 1982 olej, płótno, 82 x 100 cm; sygn. l. d.: Ryszard Łagodziec1982 r
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Rafał POMORSKI (1921 - 1974)

344
Brama olej, płótno, 56 x 73,5 cm; sygn. u dołu: "POMORSKI"
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

345
Martwa natura z czosnkiem III, 1997 olej, płótno, 85 x 96 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

346
Jabłonna Park - 163, 1969 olej, płótno, 73 x 100 cm; syg. śr. d.: W. Zakrzewski; dat. l. d.: 1969
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Zofia WOLSKA (ur. 1934)

401
Nike, 2007 brąz, wys. 29,5 cm; sygn. ZW i num.: ZW/2007
Cena wywoławcza. 7 800 zł

Zofia WOLSKA (ur. 1934)

402
Sybilla, 2000 brąz, wys. 31,5 cm; sygn. ZW i num.: 0/2000/ZW
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Józef MAREK (ur. 1922)

403
Portret malarki Danuty Leszczyńskiej brąz, 36 x 24 x 34 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Barbara MUNZER (ur. 1939)

404
Klimt, 1998 mosiądz, emalia, 140 x 60 cm; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 13 000 zł