Nr katalogowy: 303

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

Nr katalogowy: 303

Bez tytułu, 1968

technika własna, płótno, 43 x 43 cm; sygn. i dat. l. d.: J. Naliwajko 1968