Nr katalogowy: 318

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

Nr katalogowy: 318

Połknięte Światło, 1960

collage, płótno, 129 x 84 cm; sygn. na odwrocie: Aleksander Kobzdej / 1960