Przemysław RUNO (ur. 1974)
Nr katalogowy101
Apetyt na kaszankę, 2009
litografia barwna, papier, 84 x 61,5 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)
Nr katalogowy103
Figura złota, 1977
technika własna, 60 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 77
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Nr katalogowy105
Kompozycja, 1960
drzeworyt barwny, papier, 23 x 23 cm; sygn. p. d.: T. Dominik 60
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy108
Monotypia+, 2010
monotypia, papier, 50 x 50 cm;
sygn. i opisana u dołu
sygn. i opisana u dołu
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Jan TARASIN (1929-2009)
Nr katalogowy110
Szkoła przedmiotów, 2008
serigrafia barwna, papier, 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: JTarasin 08
sygn. p. d.: JTarasin 08
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Marian Paweł BOCIANOWSKI (ur. 1954)
Nr katalogowy112
Cytaty z Brunona Schultza III
akwaforta barwna, papier, 42,5 x 32 cm (odcisk płyty);
opisana l. d.; sygn. p. d.
opisana l. d.; sygn. p. d.
Cena wywoławcza.
850 zł
Nr katalogowy114
Cytaty z Brunona Schultza
akwaforta barwna, papier, 42 x 32 cm (odcisk płyty);
opisana l. d.; sygn. p. d.
opisana l. d.; sygn. p. d.
Cena wywoławcza.
850 zł
Marc CHAGALL (1887-1985)
Nr katalogowy116
La Femme du Gouvermeur Gronde Sa Fille
- z cyklu "Martwe dusze"
akwaforta, akwatinta, 27,2 x 21 cm (odbicie);
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Nr katalogowy118
Kaligrafia
praca dwustronna, tusz, papier, 15 x 19,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
900 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Nr katalogowy120
Kobieta, 1989
ołówek, tusz, akwarela, papier, 29,5 x 23 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: KMikulski / 89
Cena wywoławcza.
5 900 zł
Józef CZAPSKI (1896-1993)
Nr katalogowy122
Siedzące kobiety - szkic, 1955
ołówek, akwarela, papier, 20 x 14 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Andrzej FOGTT (ur. 1950)
Nr katalogowy124
Portret Anny Berger, 1997
kredka, papier, 61,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Fogtt 19 VI / 1997
Cena wywoławcza.
700 zł
Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)
Nr katalogowy126
Kompozycja
technika własna, tektura, 23,3 x 29,5 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Gina AMAMA
Nr katalogowy202
London, 2010
fotografia, kolaż, papier, 59,5 x 42 cm
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Zbigniew DŁUBAK (1921-2005)
Nr katalogowy204
Morski ptak
fotografia czarno-biała, brom, papier, 24,5 x 18 cm;
na odwrocie dwukrotny stempel autorski
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Nr katalogowy301
Bez tytułu, 1984
gwasz, papier czarny, 21 x 17 cm;
sygn. p. d.: Stasys / 1984
sygn. p. d.: Stasys / 1984
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Nr katalogowy303
Film
gwasz, papier, 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy305
9 VIII 2001-02, 2001-2002
akwarela, ołówek, papier, 38 x 28 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Ryszard GANCARZ (ur. 1955)
Nr katalogowy307
Sandomierz na planie filmowym, 2010
technika mieszana, papier, 60 x 40 cm;
sygn. p.d.: R.GANCARZ
sygn. p.d.: R.GANCARZ
Cena wywoławcza.
900 zł
Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Nr katalogowy309
Laguna wenecka, 2005
technika własna, olej, płyta, 100 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Nr katalogowy311
Z cyklu "Małe obrazy na biustonosz", 201
technika własna, akryl, olej, płótno, 40 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Igor RUDZIŃSKI
Nr katalogowy313
Matylda, 2011
technika mieszana, płótno, 50 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: IGOR/ RUDZIŃSKI/ 2011
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)
Nr katalogowy315
Beautiful night, 2011
technika własna, 24,5 x 20,7 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)
Nr katalogowy317
Droga nadziei, 2004
technika własna, olej, znak drogowy,
deska, 153 x 124; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 000 zł