Nr katalogowy: 104

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 104

Czterej jeźdźcy Apokalipsy, 1985

litografia barwna, papier, 29,5 x 49,5 cm (odcisk kamienia); sygn. p. d.: Lebenstein 85