Nr katalogowy: 115

Andrzej DUDZIŃSKI (ur. 1945)

Nr katalogowy: 115

Wałęsa, 1980-83

litografia, papier, 40 x 31,5 cm; (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: 12/25, A. Dudziński (ołówkiem)