Nr katalogowy: 311

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

Nr katalogowy: 311

Z cyklu "Małe obrazy na biustonosz", 201

technika własna, akryl, olej, płótno, 40 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie