Nr katalogowy: 313

Igor RUDZIŃSKI

Nr katalogowy: 313

Matylda, 2011

technika mieszana, płótno, 50 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: IGOR/ RUDZIŃSKI/ 2011