Nr katalogowy: 305

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Nr katalogowy: 305

9 VIII 2001-02, 2001-2002

akwarela, ołówek, papier, 38 x 28 cm; sygn. i opisany u dołu