Nr katalogowy: 112

Marian Paweł BOCIANOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 112

Cytaty z Brunona Schultza III

akwaforta barwna, papier, 42,5 x 32 cm (odcisk płyty);
opisana l. d.; sygn. p. d.