Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

101
Cerkiew, 1996 serigrafia, papier, 55 x 45 cm; sygn. i dat. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 96
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

102
Twoje zaś potomstwo uczynię liczne jak ziarnka pyłu ziemi, 1970 akwaforta, papier, 76 x 60,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Opałka 70
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Józef GIELNIAK (1932-1972)

103
Jesień w Bukowcu, 1959/60 linoryt, bibuła, 45 x 65 cm; opisany u dołu.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jonasz STERN (1904-1988)

104
Kompozycja abstrakcyjna linoryt, papier, 33 x 62,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JStern
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Stanisław WEJMAN (ur. 1944)

105
Zabawki, 1973 akwaforta, papier, 64 x 49 cm; sygn. i dat. p. d.: Stanisław Wejman 73
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

106
Monotypia+, 2009 monotypia, papier, 52,5 x 51,5 cm; opisana i sygn. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Mieczysław WEJMAN (1912-1997)

107
Rowerzysta XI, 1964 akwaforta, papier, 79 x 60 cm; sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Wejman - 1964
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Leopold LEWICKI (1906-1973)

108
Żydowska łaźnia pospolita akwaforta, papier, 10,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

109
Czterej jeźdźcy Apokalipsy, 1985 litografia barwna, papier, 29,5 x 49,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 85
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Paweł KOWALEWSKI (ur. 1958)

110
Dwaj mężczyźni urągają Bogu, 2008 serigrafia, pastel, papier, 65 x 80 cm; sygn., dat. i num. u dołu
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

111
Bez tytułu, 2000 grafika komputerowa, papier, 62,5 x 84 cm;sygn. i dat. p. d.: BEKSIŃSKI 2000
Cena wywoławcza. 1 500 zł

GRUPA TWOŻYWO

112
Die ewigen partisanen serigrafia, papier, 50 x 70 cm; sygn. na odwrocie ołówkiem: TWZW AP
Cena wywoławcza. 700 zł

Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

113
Czarny, 2003 serigrafia, papier, 69,5 x 50 cm; sygn. i dat. l. d. wraz z numerem odbitki
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Stanisław DRÓŻDŻ (1939 - 2009)

114
OD DO druk autorski, papier naklejony na płytę pilśniową, 50 x 39,5 cm; sygn. p. d.: S.Dróżdż (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

115
Akt, 1962 flamaster, papier, 23,5 x 29,5 cm; dedykacja wraz z sygnaturą u góry
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Tomasz CIECIERSKI (ur. 1945)

116
Bez tytułu, ok. 1983 rysunek, ołówek, kredka, papier, 36 x 25 cm; opisany u dołu
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924 - 2004)

117
Kompozycja technika własna, tektura, 23 x 29,5 cm
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926 - 1979)

118
Bez tytułu, 1966 frottage, tusz, papier, 42 x 29,5 cm; sygn. i dat. l. d.: Hilary / 66
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)

119
Bez tytułu, 1987 tusz, papier, 42 x 29,5 cm; sygn. p. d.: Teresa Pągowska
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Natalia LL (ur. 1937)

120
Morfem X 5, 1977 pastel, papier, 98 x 70 cm; sygn. p. d.: NATALIA LL;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

121
Z cyklu Termogramy. Gorące obrazy, 1998 technika własna, 61,5 x 41,5 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Zofia RYDET (1911 - 1997)

201
Kobieta z dzieckiem fotografia czarno biała, brom, papier fotograficzny, 28,5 x 36,8 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zofia RYDET (1911 - 1997)

202
Pejzaż z cyklu - Pejzaże kaszubskie fotografia czarno biała, brom, papier fotograficzny, 29,5 x 39,5 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

301
Kompozycja, 1962 tusz, akwarela, papier czerpany, 35 x 24 cm sygn. i dat. l.d.: R Arty 1962
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

302
Kompozycja gwasz, papier naklejony na płytę pilśniową; 43,5 x 31 cm
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Alfred LENICA (1899 - 1977)

303
Kompozycja tusz, papier, 32,5 x 22,5 cm; sygn. wzdłuż lewej krawędzi: Lenica
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)

304
Postać, 1978 technika mieszana, gwasz, pastel, papier, 50 x 32,5 cm; sygn. i dat.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

305
Figura tusz, gwasz, papier milimetrowy, 28 x 20 cm; sygn. l. d.: JAN LEBENSTEIN
Cena wywoławcza. 7 600 zł

VACHO

306
Góra Ararat, 2004 tempera, olej, płótno, 46 x 73,5 cm; sygn. p. d.: Vacho 2004
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jewgienij KARCYGANOW (ur. 1932)

307
Kompozycja akwarela, papier, 71 x 61 cm sygn. p. d.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Witold MASZNICZ (ur. 1943)

308
Obiekt, przed 1976 drewno malowane, 50 x 126 x 13 cm
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Lech BATOR (ur. 1986)

309
Tetris, 2009 olej, płótno, 65 x 92 cm; sygn. na odwrocie: LECH BATOR / 2009
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

310
Bez tytułu (80), 1994 olej, płótno, 55 x 73 cm; sygn. l. g.: Ćwiertniewicz '94
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Marek EJSMOND-ŚLUSARCZYK (ur. 1974)

311
Bez tytułu, 2004 akryl, płótno, 46 x 61 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)

312
Way, 2010 akryl, płótno, 80 x 100 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Igor CHOŁDA (ur. 1978)

313
Langusta Popular akryl, płótno, 60 x 60 cm; sygn. p.d.: aqua loopa
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Hanna PYRZYŃSKA-PIŁAT (ur. 1957)

314
Kłosy, 1990 olej, płótno, 100 x 140 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

315
Chodź na kolację, 2000 olej, płótno, 92,5 x 120 cm; sygn. dat. i opis. l. d.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

316
A.R.C.H.E, 2008 olej, płótno, 144,5 x 130 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

317
Emotion, 2005 olej, płótno, 65 x 90 cm; sygn. i dat. na odwrocie.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Janina ŻEMOJTEL (ur. 1931)

318
Bez tytułu olej, płyta pilśniowa 90 x 100 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004)

319
Pokrajane niebo we mgle, 1985 technika własna, tektura, 35 x 45,5 cm; sygn. l. d.: E. Rosenstein
Cena wywoławcza. 6 800 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

320
60/4, 1960 technika własna, płótno, 100 x 81 cm; sygn. i dat. na odwrocie wraz z dedykacją
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891-1971)

321
Martwa natura, 1958 olej, płótno, 65 x 50,5 cm; sygn. i dat. p. g.: j. hrynkowski / 958
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

322
Martwa natura ze skrzypcami, 1946 olej, tektura, 47,5 x 56,5 cm; sygn. i dat. p. g.: mbogusz 46
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

323
Kompozycja olej, płótno, 80 x 59 cm; sygn. p. d.: Mbogusz
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

324
Martwa natura olej, płótno, 59,5 x 75 cm; sygn. l. d.: T
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jerzy LUBAŃSKI (1925 - 2005)

325
Martwa natura olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. na odwrocie: JERZY LUBAŃSKI
Cena wywoławcza. 3 900 zł