Nr katalogowy: 107

Mieczysław WEJMAN (1912-1997)

Nr katalogowy: 107

Rowerzysta XI, 1964

akwaforta, papier, 79 x 60 cm; sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Wejman - 1964