Nr katalogowy: 301

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

Nr katalogowy: 301

Kompozycja, 1962

tusz, akwarela, papier czerpany, 35 x 24 cm sygn. i dat. l.d.: R Arty 1962