Nr katalogowy: 322

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 322

Martwa natura ze skrzypcami, 1946

olej, tektura, 47,5 x 56,5 cm; sygn. i dat. p. g.: mbogusz 46