Nr katalogowy: 321

Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 321

Martwa natura, 1958

olej, płótno, 65 x 50,5 cm; sygn. i dat. p. g.: j. hrynkowski / 958