Nr katalogowy: 310

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 310

Bez tytułu (80), 1994

olej, płótno, 55 x 73 cm; sygn. l. g.: Ćwiertniewicz '94