Nr katalogowy: 102

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

Nr katalogowy: 102

Twoje zaś potomstwo uczynię liczne jak ziarnka pyłu ziemi, 1970

akwaforta, papier, 76 x 60,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Opałka 70