Jan CYBIS (1897-1972)

326
Kwiaty w zielonym dzbanie, 1970 olej, płótno, 81 x 54 cm; sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 68 000 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

327
Kompozycja z kołem technika własna, olej, płyta pilśniowa, 70 x 70 cm
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

328
Projekt kompozycji ściennej, lata 50-te gwasz, tektura, 35 x 42,5 cm; sygn. p. d.: H. STAŻEWSKI
Cena wywoławcza. 13 000 zł

329
Nr 140, 1976 akryl, płyta pilśniowa, 33,8 x 33,8 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

330
Sen o Kazimierzu M., 2003 olej, płótno, 70 x 70 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jacek MARKUNAS (1952 - 2005)

331
Widok z Gnieźnieńskiej na bloki Modrej, 2003 akryl, płótno, 60 x 60 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)

332
Księga słońca olej, płótno, 200 x 150 cm
Cena wywoławcza. 5 900 zł

Zofia BŁAŻKO (ur. 1986)

333
Spokój, 2010 olej, płótno, 200 x 120 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

334
Autoportret, 1965 olej, płótno, 92 x 65 cm; sygn. i dat.: 65 / Naliwajko
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

335
Faktura nr 18, 1978 akryl, tektura, 100 x 70 cm; sygn. p. d.: B. Kierzkowski
Cena wywoławcza. 25 000 zł

336
Relief niebieski, 1958 elementy drewniane, olej, 47,5 x 36,5 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Dorota BRODOWSKA (ur. 1954)

337
Ukrzyżowanie, 1982 papier - maché, żywica epoksydowa, płótno, farba, 112 x 262 x 8 cm
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Zdzisław STANEK (1925 - 1996)

338
Dwie twarze, ok. 1970 drewno polichromowane, 40 x 44 x 11,5 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

339
Figura nr 196, 1963 olej, płótno, 81 x 54 cm; sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 63
Cena wywoławcza. 68 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

340
Pejzaż, 1965 olej, tektura, 35 x 45,8 cm; sygn. i dat. l. g.: Duda Gracz 1965
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

341
Pejzaż, 1991 olej, płótno, 84 x 95 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

342
Martwa natura olej, płótno, 60 x 75 cm; sygn. p.d.: T
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924 - 1963)

343
Kompozycja brązowa olej, płótno, 63 x 39 cm; sygn. p. d.: Z. TYMOSZEWSKI
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Magdalena HEYDA-USAREWICZ

344
Obraz XV, 1972 technika mieszana, płótno, 130 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: M. HEYDA 1972
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Leon TARASEWICZ (ur.1957)

345
Bez tytułu, 2000 olej, płótno, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Marcin SKWAREK (ur. 1976)

346
Martwa natura z kwiatami olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: 03 / M. SKWAREK
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

347
Mężczyzna w garniturze olej, tektura, 65,5 x 50 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Bogusław LUSTYK (ur. 1940)

348
Pejzaż olej, płótno, 80 x 65 cm; sygn. na odwrocie: LUSTYK
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

349
U wodopoju olej, płótno, 36 x 70 cm; sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

350
Butelki, 1992 olej, płótno, 70 x 119,5 cm; sygn. i dat. p. d.: B. Chromy 92
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Stanisław WASIK (ur. 1952)

401
Roślina drewno, 92,5 x 33 x 16 cm na podstawie pieczątka autorska
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Andrzej JENDRUSZ (ur. 1954)

402
Kompozycja glina szamotowa, 38 x 30 x 30 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 600 zł

Andrzej SIEK (ur. 1973)

403
Bez tytułu kamień, drewno malowane, 106 x 33 x 30 cm
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Zdzisław LISZEWSKI (ur. 1930)

404
Wiktoria aluminium, 81 x 38 x 19cm; sygn.: Zdzisław Liszewski ZAR 165
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Leszek NOWOSIELSKI (1918-2000)

405
Kompozycja Nr V, 1988 ceramika, 90 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł