Dariusz GÓRSKI

Lot No.
1
Drzewo VI, 2022 pastel olejny, karton; 49 x 69 cm (w świetle ramy);
sygn. l. d.: D. GÓRSKI.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Dariusz GÓRSKI

Lot No.
2
Drzewo VII, 2022 pastel olejny, karton; 49 x 69 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: D. GÓRSKI.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Rosalia KĘSIK (1951 - 2020)

Lot No.
3
Kompozycja olej, płótno, wym. 80 x 70 cm.
estymacja: 1 500 - 1 500 zł

STANISŁAW KUSKOWSKI (ur. 1941)

Lot No.
4
Krawędź olej płyta pilśniowa, 48 x 52 cm; sygn. w prawej: St. Kuskowski; na odwrocie napisy autorskie.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł

LUTKA PINK (1906 - 1998)

Lot No.
5
Bez tytułu, 1960 olej, płótno; 59,5 x 81 cm;
sygn. p.d.: LUTKA PINK.
estymacja: 3 500 - 3 500 zł

Antoni ŻABSKI (1909 - ?)

Lot No.
6
Bez tytułu, 1. 60-te XX w. olej, płótno, 93 x 80; sygn. p. d.: A. ŻABSKI.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Lot No.
7
Kronika Czasu III, 2002 olej, mączka marmurowa, płótno; 95 x 80 cm
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski2002.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Stanisław DAWSKI (1905 - 1990)

Lot No.
8
Kompozycja żółta olej, płyta; 51 x 36 cm
sygn. p.d.: Dawski.
estymacja: 1 500 - 1 500 zł

Zbigniew MAKOWSKI (1930 - 2019)

Lot No.
9
Bez tytułu, 1962 olej, sklejka; 22,5 x 52,5 cm;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

Edyta MATEJKOWSKA (ur. 1983)

Lot No.
10
Kompozycja 5, z cyklu: Wejdź w moje akryl, płótno; 70 x 60 cm; sygn. l. d.: EM;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EDYTA MATEJKOWSKA 2018.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Wlad KUFKO (ur. 1955)

Lot No.
11
Bez tytułu, 2005 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. l d.: KUFKO.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Sebastian SKARŻYŃSKI OBIIAD (ur. 1992)

Lot No.
12
Air Force 2000, 2020 akryl, marker, tusz, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: OBIIAD.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

Pola PIESTRZENIEWICZ (ur. 1996)

Lot No.
13
Gest VII akryl, spray, ołówek, płótno; 50 x 50 cm;
opisany na odwrocie: POLA / PIESTRZENIEWICZ / GEST VII.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Karolina POLAK

Lot No.
14
Ciszej, 2018 akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: Karolina Polak.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Patrycja PRÓSZYŃSKA (ur. 1985)

Lot No.
15
Galwanostegia bwp, 2021 akryl, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. p. : PP (monogram).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Zdzisław GŁOWACKI (1919 - 1987)

Lot No.
16
Bez tytułu olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Głowacki.
estymacja: 3 100 - 3 700 zł

Aneta RÓŻNICKA (ur. 1986)

Lot No.
17
Natchnienie artysty, 2020 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. R.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Krzysztofa ZWIERZ-CIOK (1963 - 2016)

Lot No.
18
Znaki, 1994 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: ZWIERZ-CIOK.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł

Ziemowit FINCEK

Lot No.
19
HEOL 11669, 2020 olej, płótno; 78 x 72 cm.
estymacja: 4 500 - 6 500 zł

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

Lot No.
20
Wizja z falami; 2021 olej, płótno; 117 x 72 cm (płótno o nieregularnym kształcie);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek / 2021 / "Wizja z falami." / 117x70x3 cm.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

FINCEK ZIEMOWIT (ur. 1988)

Lot No.
21
HEOL11940, 2020 olej, płótno; dyptyk, wym. całości: 60 x 30 cm;
sygn. na odwrociu: ZIEMOWIT / FINCEK / HEOL11940 / 2020 / 60/30cm.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

Lot No.
22
Fantastyczny wirus, 2021 olej, płyta; 122 x 115 cm;
sygn. na odwrociu: 96/114/1,5cm / Ziemowit Fincek / 2021 / "Fantastyczny wirus 12224".
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)

Lot No.
23
Bez tytułu olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. l. d.: R. PASIKOWSKI.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)

Lot No.
24
Bez tytułu olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. l. d.: R. PASIKOWSKI.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)

Lot No.
25
Bez tytułu olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. d.: R. PASIKOWSKI.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Marta DUNAL (ur. 1989)

Lot No.
26
Glow, 2022 akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. p. d.: Marta Dunal.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Henryka OSTROWSKA (ur. 1979)

Lot No.
27
Ciernie akryl, technika własna, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: H. Ostrowska.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Wojciech DŁUGOSZ (1924 - 2000)

Lot No.
28
Wiatr i słońce, 1965 olej, płótno 76 x 100 cm;
sygn. p. d. (monogram wiązany) i dat. p. d.: 65.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Jerzy ŚWIĄTKOWSKI (ur. 1942)

Lot No.
29
Zakręcony Mazowszanin, 1996 olej, płótno; 121,5 x 70 cm;
dat. p. d.: 1996.
estymacja: 4 600 - 5 500 zł

Zbigniew DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Lot No.
30
Bez tytułu, 1992 olej, płótno; 100 x 117 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1992 Dowgiałło.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Lot No.
31
Kompozycja, 2012 olej, płótno; 35 x 45 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.MŁODOŻENIEC / 2012.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Mateusz GIL

Lot No.
32
Łaknienie głębi, 2020 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: M.Gil.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Mateusz GIL

Lot No.
33
Niemyśl myśli, 2022 akryl, płótno; 110 x 80 cm
sygn. p.d.: M.Gil.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Andrzej WIŚNIEWSKI (ur. 1942)

Lot No.
36
Bez tytułu, 1987 olej, płótno; 66 x 94 cm;
sygn. i dat. p. d.: AWiśniewski / 87.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

Lot No.
37
Bez tytułu, 2023 olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: WR (monogramem w kole).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

Lot No.
38
Bez tytułu, 2021 olej, płótno; 90 x 90 cm;
estymacja: 3 700 - 4 500 zł

Tamara JAWORSKA (1918 - 2015)

Lot No.
39
Abstrakcja, 1990 technika własna, karton; 55 x 74 cm;
sygn. i dat. p. d. Tamara Jaworska / 1990.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Lot No.
40
Taki sam jak on, 2023 olej, płótno; 140 x 100 cm
opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / TAKI SAM JAK ON 2023 / OLWJ/PŁÓTNO / 140/100 CM.
estymacja: 6 500 - 7 000 zł

Aleksandra FRAQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

Lot No.
41
III z cyklu Gwiazdy, 2017 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: NAGIĘĆ (wydrapane w masie malarskiej).
estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Helena TCHÓRZEWSKA (1939 - 1998)

Lot No.
42
Bez tytułu, 1984 olej, płótno, 115 x 190 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: H. Tchórzewska '84.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Litva KUJAWSKI

Lot No.
43
Bez tytułu, l. 90 XX w. technika własna, płótno; 37 x 30 cm.
estymacja: 600 - 800 zł

Zdzisław SALABURSKI (1922 - 2006)

Lot No.
44
Abstrakcja, 1957 technika własna, płótno; 52 x 62 cm;
sygn. p. d.: Z. Salaburski / Warszawa.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Izabela LIŻEWSKA (ur. 1983)

Lot No.
45
Wrzeciono, 2022 akryl, glina, piach, nasiona szczawiu, kocanka, krwawnik, kawa. płótno; 100 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Barbara UR (ur. 1933)

Lot No.
46
Promienna gwaizda, 1986 technika mieszana, płótno; 90 x 70 cm
sygn. i dat. p.d.: BARBARA UR 1986.
estymacja: 4 000 - 4 000 zł

Renata MICHALUK

Lot No.
47
Lato I technika własna, tworzywo sztuczne, len, liny żeglarskie, stilon,
35 x 34 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Krystyn JARNUSZKIEWICZ (1930 - 2016)

Lot No.
48
Bez tytułu relief, aluminium; 120 x 80 cm;
sygn. p. d.: K.
estymacja: 70 000 - 85 000 zł

CIESIELSKI Włodzimierz (ur. 1934)

Lot No.
49
Bez tytułu, 1967 technika własna; 28,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie p. d.: WŁODZIMIERZ / CIESIELSKI / 67.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł