Lot No.: 31

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Lot No.: 31

Kompozycja, 2012

olej, płótno; 35 x 45 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.MŁODOŻENIEC / 2012.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł