Lot No.: 42

Helena TCHÓRZEWSKA (1939 - 1998)

Lot No.: 42

Bez tytułu, 1984

olej, płótno, 115 x 190 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: H. Tchórzewska '84.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł