Lot No.: 18

Krzysztofa ZWIERZ-CIOK (1963 - 2016)

Lot No.: 18

Znaki, 1994

olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: ZWIERZ-CIOK.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł