Lot No.: 29

Jerzy ŚWIĄTKOWSKI (ur. 1942)

Lot No.: 29

Zakręcony Mazowszanin, 1996

olej, płótno; 121,5 x 70 cm;
dat. p. d.: 1996.
estymacja: 4 600 - 5 500 zł