Lot No.: 37

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

Lot No.: 37

Bez tytułu, 2023

olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: WR (monogramem w kole).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł