Lot No.: 5

LUTKA PINK (1906 - 1998)

Lot No.: 5

Bez tytułu, 1960

olej, płótno; 59,5 x 81 cm;
sygn. p.d.: LUTKA PINK.
estymacja: 3 500 - 3 500 zł