Lot No.: 40

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Lot No.: 40

Taki sam jak on, 2023

olej, płótno; 140 x 100 cm
opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / TAKI SAM JAK ON 2023 / OLWJ/PŁÓTNO / 140/100 CM.
estymacja: 6 500 - 7 000 zł