Lot No.: 46

Barbara UR (ur. 1933)

Lot No.: 46

Promienna gwaizda, 1986

technika mieszana, płótno; 90 x 70 cm
sygn. i dat. p.d.: BARBARA UR 1986.
estymacja: 4 000 - 4 000 zł