Lot No.: 45

Izabela LIŻEWSKA (ur. 1983)

Lot No.: 45

Wrzeciono, 2022

akryl, glina, piach, nasiona szczawiu, kocanka, krwawnik, kawa. płótno; 100 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł