Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy1
Autoportret w kapeluszu, 1914
olej, deska; 61 x 49,5 cm;
sygn. i dat. u dołu po prawej: J Malczewski 1914
estymacja: 1 000 000 - 1 500 000 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy7
Ej uchniem...
olej, sklejka, 32 x 45 cm;
sygn. p. d.: Ej uchniem ... / F.M. Wygrzywalski.
estymacja: 30 000 - 34 000 zł
estymacja: 30 000 - 34 000 zł
Stanisław DĘBICKI (1866-1924)
Nr katalogowy10
Ilustracja do baśni
ołówek, papier; 27,7 x 19,5 cm (w świetle passe-partout);
u dołu napis: … bajka o Kasi w kró… (słabo czytelne, ołówkiem).
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)
Nr katalogowy19
Anemony
olej, deska; 41 x 33 cm;
sygn. l. d.: K. Librowicz
estymacja: 1 900 - 2 200 zł
sygn. l. d.: K. Librowicz
estymacja: 1 900 - 2 200 zł
Janina MALISZEWSKA-ZAKRZEWSKA (1909-1982)
Nr katalogowy21
Bzy w wazonie
olej, płyta; 69,5 x 53,5 cm;
sygn. p. g.: Maliszewska Zakrzewska
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Nr katalogowy23
Kwiaty w wazonie
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
Czesław Borys JANKOWSKI (1862-1941)
Nr katalogowy28
Zwiadowca, 1916
tusz, akwarela, gwasz, kredka, szary karton; 35 x 25,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Ce de JANKOWSKI / 1916.
estymacja: 4 300 - 4 800 zł
estymacja: 4 300 - 4 800 zł
Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)
Nr katalogowy31
Przed dworem
olej, płótno; 66 x 106 cm;
sygn. l. d.: Jan Kotowski
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
sygn. l. d.: Jan Kotowski
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Jan DUTKIEWICZ (1911-1983)
Nr katalogowy36
Pejzaż
olej, płyta; 4,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: JDutkiewicz
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
sygn. l. d.: JDutkiewicz
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy38
Staw
olej, płótno; 58,5 x 47 cm.
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Abraham NEUMANN (1873-1942)
Nr katalogowy40
Tenczynek - Sad
olej, płótno; 45 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Neumann / 07 (? data słabo czytelna).
estymacja: 15 000 - 17 000 zł
estymacja: 15 000 - 17 000 zł
Julian BOŃCZA-TOMASZEWSKI (1834-1920)
Nr katalogowy43
Studia postaci i rąk, ok. 1880
olej, płótno; 36 x 42,5 cm;
sygn. p. g.: J.Bończa.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
sygn. p. g.: J.Bończa.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Stanisław NIESIOŁOWSKI (1874-1948)
Nr katalogowy45
Portret dziewczynki w niebieskiej sukience, 1929
olej, płótno; 95,5 x 72 cm;
sygn. i dat. p. g.: St. Niesiołowski - 929
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Nr katalogowy47
Góral z fajką
olej, tektura; 59 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: Z Przebindowski
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
sygn. p. d.: Z Przebindowski
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy49
Zaloty
olej, tektura; 47,5 x 66,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Wodzinowski
estymacja: 6 200 - 7 000 zł
sygn. p. d.: W Wodzinowski
estymacja: 6 200 - 7 000 zł
Marian PRZYBYLSKI NOWINA (1884-?)
Nr katalogowy51
Pod wieczór
olej, sklejka; 68 x 48 cm;
sygn. l. d.: Nowina Przybylski
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy58
Tartak
olej, płótno; 40 x 55 cm;
sygn. p. d.: ... (sygnatura nieczytelna)
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)
Nr katalogowy60
Pejzaż wiejski z chatami - Sól, 1928
olej, sklejka; 21,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: Sół, F. Hayder 928.
estymacja: 2 400 - 2 600 zł
estymacja: 2 400 - 2 600 zł
Andrzej ŁEPKOWSKI (1925-2015)
Nr katalogowy62
Kościół Piotra i Pawła w Krakowie, 1995
olej, tektura; 22,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Łepkowski 95.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)
Nr katalogowy64
Pejzaż leśny ze strumieniem
olej, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: KMackiewicz
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
sygn. p. d.: KMackiewicz
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Jerzy Rene GROSZANG (1929-2004)
Nr katalogowy66
Pejzaż z rzeczką
akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 63 x 46,8 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Groszang.
estymacja: 5 700 - 6 700 zł
sygn. p. d.: Groszang.
estymacja: 5 700 - 6 700 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy68
Pejzaż górski
akwarela, papier; 33 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
estymacja: 5 200 - 6 000 zł
estymacja: 5 200 - 6 000 zł
Henryk SAJDAK (1905-1995)
Nr katalogowy70
Tatry - Widok z Czarnego Stawu na Halę Gąsienicową
akwarela, papier; 24,3 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Sajdak
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: H. Sajdak
estymacja: 2 500 - 3 000 zł