Nr katalogowy: 45

Stanisław NIESIOŁOWSKI (1874-1948)

Nr katalogowy: 45

Portret dziewczynki w niebieskiej sukience, 1929

olej, płótno; 95,5 x 72 cm;
sygn. i dat. p. g.: St. Niesiołowski - 929
estymacja: 6 000 - 7 000 zł