Nr katalogowy: 61

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

Nr katalogowy: 61

Kościółek

olej, płótno naklejone na tekturę; 33 x 39 cm;
sygn. p. d.: S. Bieszczad
estymacja: 7 000 - 8 000 zł