Nr katalogowy: 35

Tadeusz TRĘBACZ (1910-1943)

Nr katalogowy: 35

Miasteczko żydowskie

akwarela, papier; 16 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Tad Trębacz (ołówkiem)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł