Nr katalogowy: 24

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 24

Martwa natura z szablą, 1930-1938

olej, tektura; 43 x 35 cm;
sygn. p. g.: ... J.W.P. Gałowiczowej / H. Szczygliński
estymacja: 8 500 - 10 000 zł