Nr katalogowy: 49

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 49

Zaloty

olej, tektura; 47,5 x 66,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Wodzinowski
estymacja: 6 200 - 7 000 zł