Nr katalogowy: 8

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 8

Róże, 1937

olej, tektura; 48 x 62,5 cm;
sygn. i dat. z lewej u dołu: a. Karpiński / 1937.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł