Nr katalogowy: 60

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)

Nr katalogowy: 60

Pejzaż wiejski z chatami - Sól, 1928

olej, sklejka; 21,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: Sół, F. Hayder 928.
estymacja: 2 400 - 2 600 zł